برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش گل برجسته کاشان طرح گل بهار

خرید فرش گل برجسته کاشان طرح گلبهار

گروه تجاری فرش کاشان ، به عنوان تولید کننده فرش های زیبای درجه یک کاشان ، در جهت جلب رضایت هموطنان ایرانی فعالیت می کند . یکی از تولیدات جدید این کارخانه ، فرش های گل برجسته کاشان است که بسان قالی های دستباف ایرانی زیبایی بالایی دارد و توانسته است نظر مشکل پسندان را به خود جلب کند . این کارخانه ، فرش های برجسته ماشینی کاشان را در طرح های بسیار زیبا و در شانه و تراکم های مختلف 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه تولید می کند . تولید این فرش های لوکس زیبای ماشینی کاشان بدین صورت است که در قسمت هایی از قالی که قرار است برجسته باشد نخ آکریلیک به کار می رود و در قسمت هایی که قرار است فرورفته باشد نخ هایبالک . قالی به صورت ساده و همانند دیگر محصولات بافته می شود . بعد از تولید محصول بافته شده به مرحله هیت ست ( عبور از دیگ بخار اب و گرما ) می رود قسمت هایی که با الیاف آکریلیک بافته شده است بدون تغییر باقی می ماند و قسمت هایی که با نخ هایبالک بافته شده اند حالت جمع شوندگی پیدا می کنند و فرو می روند و بدین صورت قالی های گل برجسته ماشینی کاشان با کیفیت بالا تولید می شوند .
فرش گل برجسته کاشان طرح گل بهار
فرش های برجسته وقتی زیبا هستند که در طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی بافته شوند .  فرش گل برجسته ماشینی طرح گلبهار یکی از زیباترین طرح ها و نگاره های کاشان است که مورد استقبال بی نظیر از خریداران حضوری و آنلاین قرار گرفته است . این مدل فرش گل برجسته زیبای کاشان به صورت 1200 شانه تراکم 3600 به صورت فرش گل برجسته فیلی و فرش برجسته کرم تولید می شود . از مزیت های ظاهری این مدل زیبا این است که طراحی آن به گونه ای است که نوعی خطای دید ایجاد می کند و فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد . این طرح ، بهترین و زیباترین فرش گل برجسته برای پذیرایی و برای جهیزیه عروس محسوب می شود .
علاوه بر ظاهر زیبای این طرح ، کیفیت آن نیز بالاست چون با بهترین الیاف آکریلیک و هایبالک سوپر ممتاز بافته شده است . از ویژگی های نخ آکریلیک این است که بدون حساسیت ، بدون پرزدهی و دارای مقاومت بالا می باشد .
فرش گل برجسته ماشینی طرح گلبهار
نکته : فرش های دستبافتگونه رنگ روشن از قبیل کرم یا فیلی را حتما باکیفیت و درجه یک خریداری کنید چون این رنگ ها بیشتر در معرض آلودگی هستند و زودتر کثیف می شوند پس باید در برابر شست و شو مقاوم باشند .
تمامی فرش های گل برجسته کاشان که توسط گروه تجاری فرش کاشان تولید می شوند با دستگاه HCPX بافته شده است . این دستگاه بافت فرش های ماشینی دستبافتگونه با شانه و تراکم بالا جزء دستگاه های وندویل بلژیک می باشد که سرعت بالایی دارد و توانایی بافت محصولات دستبافتگونه 1500 شانه ، 1200 شانه و 1000 شانه را دارد .
نرمی این فرش زیبای ماشینی به دلیل به کار بردن پنبه در پود آن بسیار بالاست به گونه ای که افراد هنگام راه رفتن روی آن احساس راحتی دارند .
خرید فرش گل برجسته کاشان طرح گلبهار با قیمت ارزانتر از بازار فرش
به دلیل استقبال بی نظیر از این طرح زیبایی فرش کاشان ، این گروه تجاری بر آن شد تا این طرح را در وب سایت خود به نمایش بگذارد و خرید آنلاین آن را در کنار خرید حضوری برای مشتریان خود فراهم کند . این کارخانه برای دستیابی افراد به فرش با قیمت کارخانه و تولیدی ، خرید مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهد یعنی خریدی که تولید کننده بدون هیچ واسطه ای محصولات را به دست مشتری می رساند و بدین صورت ، فرش ماشینی گل برجسته طرح بهار که پرفروش است با قیمت تولیدی و اختلاف قیمت بالا نسبت به بازار فرش به فروش می رسد .
خرید اینترنتی فرش وقتی برای خریدار به صرفه است که :
- قیمت فرش ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کمتر از بازار فرش و نمایشگاه های در سطح شهر باشد .
- طرح ها و نگاره های آن در بازار و نمایشگاه ها وجود نداشته باشد .
- ارسال به صورت رایگان باشد و مشتری بتواند به راحتی به طرح مورد نظر درب منزل دسترسی پیدا کند .
- فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد و نماد ضمانت پرداخت باشد .
خرید از فروشگاه فرش کاشان ، تمامی موارد بالا را دارد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  استخدام در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه