برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» مهد فرش کاشان

مهد فرش

مهد در لغت به معنای زادگاه است . وقتی سخن از مهد فرش به میان می آید یعنی جایی که در آن انواع فرش ، تولید می شود . در ایران ، شهرستان کاشان ، به عنوان مهد فرش ماشینی شناخته شده است . این شهر که سابقه بسیار طولانی در تولید قالی های دستباف داشته است ، توانسته است در زمینه تولید فرش ماشینی نیز موفقیت چشمگیری به دست آورد ، به گونه ای که امروزه بهترین فرش های ماشینی در این شهر تولید می شوند .
مهد فرش به معنای آن است فرش در آنجا تولید شده است و پرورش یافته است . کاشان در قرن های هفدهم و هجدم به عنوان مرکز فرش بافی بوده است . این مرکز ، روز به روز در زمینه فرش بافی پیشرفت کرد تا اینکه امروزه به عنوان مهمترین قطب تولید فرش در جهان شناخته شده است .  به گونه ای که امروزه ما شاهد تعداد بسیاری از کارخانه های فرش ماشینی در کاشان هستیم . این کارخانه ها در شهرک های صنعتی از جمله ، امیرکبیر ، سلیمان صباحی ، راوند ، نوش آباد و .. قرار گرفته اند .
خرید فرش ماشینی از مهد فرش
بهترین فرش های ماشینی در شهرک های صنعتی کاشان تولید می شوند که علاوه بر قیمت مناسب ، کیفیت عالی و بی نظیر را نیز دارند . در گذشته در کاشان ، تنها ، فرش های 350 شانه تولید می شد تا اینکه به مرور زمان ، با پیشرفت در صنعت و تکنولوژی فرش کاشان و با وارد کردن دستگاه های پیشرفته و به روز ، فرش های 500 شانه ، فرش های 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید شدند . به گونه ای که بهترین فرش های دستبافتگونه با بالاترین کیفیت در کارخانه های کاشان تولید می شوند .
کارخانه فرش کاشان ، یکی از یکی از برترین کارخانه های مهد فرش است که عرضه محصولات را به صورت مستقیم و با قیمت عالی و فوق العاده انجام می دهد . این کارخانه ، با تولید فرش های ماشینی کاشان با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده ، کیفیت فرش های ماشینی در مهد فرش را بالا برده است .
در شهر مهد فرش ، خرید های اینترنتی و آنلاین ، به دلیل بالا بودن کیفیت محصولات و پایین بودن قیمت بالا رفته است . کارخانه فرش کاشان نیز از این فرصت استفاده کرده است و فروش آنلاین فرش کاشان را نیز انجام می دهد . سفارشات اینترنتی به صورت رایگان برای مشتریان در سراسر کشور ارسال خواهد شد و بدین صورت هموطنان عزیز می توانند ، فرش های باکیفیت را از مهد فرش با قیمت بسیار عالی و به قیمت درب کارخانه و تولیدی خریداری کنند .
در خرید اینترنتی فرش کاشان ، از کارخانه فرش کاشان بدین صورت است که مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت فرش کاشان از هزاران طرح و مدل های جدیدترین فرش های مهد فرش ، دیدن کنند و خرید خود را از معتبرترین فروشگاه آنلاین در شهر فرش به دلیل برخورداری از نماد اعتماد الکترونیک و نماد ضمانت پرداخت ، انجام دهند .
بسیاری از عزیزان به دلیل اعتماد نداشتن به خرید های آنلاین می توانند خرید حضوری را از کارخانه انجام دهند و کیفیت محصولات را از نزدیک ببینند .
نکته مربوطه : هنگام خرید اینترنتی فرش ، چگونه اعتماد کنیم ؟
بالاترین کیفیت به دلیل استفاده از بهترین الیاف بافت ، عرضه به قیمت درب کارخانه و تولیدی ، ارائه جدیدترین طرح ها و مدل ها ، بافت فرش در اندازه ها و ابعاد مختلف ، تولید جدیدترین فرش های مهد فرش در طرح های سنتی و مدرن از جمله رمز موفیت کارخانه فرش کاشان است .
ارسال رایگان به تمامی نقاط کشور و ارائه بیمه نامه و ضمانت نامه و گارانتی از جمله خدمات پس از فروش می باشد که این خدمات به نفع و سود مشتری می باشد .
با خرید آنلاین فرش از مهد فرش کاشان می توانید به بهترین کیفیت ، با پایین ترین قیمت دسترسی پیدا کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه