برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» فرش ماشینی 700 شانه آکریلیک

فرش 700 شانه آکریلیک

امروزه فرش های 700 شانه به عنوان پرفروش ترین فرش های ماشینی تلقی می شوند . تولید این محصولات پرفروش به دهه 80 مربوط می شود . در این دهه بود که کارخانه ها برای اینکه مشتریان را به سمت خود بکشانند با خرید دستگاه CRX از شرکت وندویل ، به تولید فرش 700 شانه پرداختند . محصولات 700 شانه در تراکم های مختلف از  جمله 1500 ، 2000 ، 2200 ، 2550 و 2700 بافته می شوند که تولید فرش های 700 شانه تراکم 2550 رایج تر از دیگر تراکم ها می باشد .
برای خرید فرش های 700 شانه آکریلیک با قیمت استثنایی کلیک کنید .
فرش 700 شانه آکریلیک چیست ؟
منظور از فرش هفتصد شانه این است که در یک متر از عرض فرش 700 گره و در یک متر از طول فرش 2550 گره وجود دارد . تعداد گره هایی که در یک متر از طول محصول است شانه و تعداد گره هایی که در یک متر از عرض محصول است را تراکم می گویند . این محصولات که بعد از فرش های 500 شانه تولید شد مورد استقبال بسیاری قرار گرفت . شانه و تراکم بالاتر این محصولات نسبت به محصولات 500 شانه ، سبب زیبایی و ظرافت بیشتر آن ها شده است . ضخامت این محصولات در حدود 8 میلی متر است که آن ها را برای مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می کنند مناسب کرده است . شانه 700 و تراکم 2550 سبب شده است تا زیبایی و ظرافت طرح و نگاره های آن بیشتر شود .
ولی در میان محصولات 700 شانه ، وجود دارند محصولات بی کیفیتی که با الیاف نامرغوب و غیر اصل بافته شده اند . به همین دلیل است که به خریداران توصیه می شود که در انتخاب فرش های 700 شانه دقت کنند و قبل از خرید به شناسنامه آن توجه کنید . فرش های 700 شانه آکریلیک بسیار بهتر از محصولات 700 شانه پلی استر و پلی پروپلین هستند . جنس نخ خاب در تعیین کیفیت قالی نقش بالایی دارد . نخ خاب مهمترین الیاف محصول است . محصولی که نخ خاب آن از الیاف صددرصد آکریلیک بافته شده باشد ، بسیار مقاوم در برابر انواع آسیب ها ، حرارت می باشد . از خصوصیات فرش های 700 شانه آکریلیک به شرح زیر می باشد :
- بدون پرزدهی و ضد حساسیت و ضد آلرژی
- نرم بودن سطح فرش و عدم زبری
- مقاوم در برابر شست و شو و انواع شوینده ها و تثبیت رنگ بعد از شست و شو
- مقاوم در برابر پاخوردگی
- عدم جذب رطوبت و گرد و خاک و آلودگی
- داشتن عمر طولانی به دلیل هیت ست شدن الیاف
خرید فرش 700 شانه آکریلیک
به دلیل تقاضای بسیار فرش های 700 شانه آکریلیک ، فروشگاه فرش کاشان با توجه به دوره بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی ، با به کارگیری سیاست فروش مستقیم محصولات و ارتباط مستقیم با خریدار ، فرش های 700 شانه را به قیمت تولیدی و به قیمت درب کارخانه عرضه می کند . این فروش مستقیم ، شامل فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش های 700 شانه آکریلیک می باشد . بدین صورت ، مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به سایت و یا با حضور در کارخانه از تمامی طرح ها و مدل های فرش 700 شانه دیدن کنند . لازم به ذکر است که تمامی محصولات فروخته شده دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند و این نشان دهنده کیفیت بالای فرش های 700 شانه می باشد . به دلیل تقاضای بسیار این محصولات ، طراحان کارخانه فرش کاشان ، زیباترین نقشه ها و نگاره ها را به صورت 700 شانه تراکم 2550 تولید می کنند . بدین صورت هموطنان می توانند زیباترین و باکیفیت ترین فرش ماشینی را با قیمت مناسب خریداری کنند . در خرید اینترنتی فرش های 700 شانه ، ارسال رایگان خواهد بود و مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را به راحتی با بسته بندی بسیار زیبا همراه با ضمانت نامه و گارانتی و شناسنامه محصول ، درب منزل تحویل بگیرند .
فرش های 700 شانه آکریلیک در ابعاد مختلف استاندارد و غیر استاندارد در کارخانه فرش کاشان ، تولید می شود .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه