برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۱۱/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش خام

تولید و فروش انواع فرش های ماشینی خام 500 شانه و فرش خام 700 شانه و فرش خام 1000 شانه و فرش خام 1200 شانه و فرش خام 1500 شانه
نمایش 1 تا 5 (از 5 محصول)
گروه تجاری فرش کاشان با سال ها تجربه در امر تولید و فروش اینترنتی فرش ، موفق به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی در ابعاد ، اشکال و سایز های خاص از جمله تولید سایز سفارشی فرش خام شده است .

لذا شما مشتری گرامی در صورت تمایل به خرید فرش خام می توانید پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در فرش های سایز استاندارد همین فروشگاه ، آن را به صورت اختصاصی سفارش داده و بعد از بافت فرش آن را تحویل بگیرید .

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش فرش کاشان تماس حاصل فرمایید .

واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

فرش خام یا فرش مخصوص چاپ یا فرش سفید چاپی از محصولاتی است که در کارخانه فرش کاشان در انواع شانه تراکم فرش خام 500 شانه ، فرش خام 700 شانه ، فرش خام 1000 شانه ، فرش خام 1200 شانه و فرش خام 1500 شانه بدون هیچ رنگ زمینه ای به عنوان فرش سفید تولید می شود . این محصول اصولا برای چاپ فرش و تابلو فرش در ابعاد مختلف توسط شرکت های چاپ تصاویر دخواه مشتری روی اجسام و اشیا مختلف سفارش داده می شود که کارخانه فرش کاشان در جهت پاسخ گویی به نیاز این دست از مشتریان خود اقدام به تولید این محصول در تراکم گره های مختلف نموده است .
شرکت فرش کاشان جهت خرید عمده فرش خام توسط متقاضیان این محصول قیمت عمده فرش را در نظر گرفته است که برای آن ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود که این محصول را در تعداد بالا خریداری نمایند تا از قیمت عمده فرش خام شرکت فرش کاشان در انواع تراکم های مختلف بهره مند گردند . ابعادی که این شرکت برای تولید فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام کلاریس در نظر گرفته است از سایز A4 تا عرض 4 متر می باشد که متناسب برای چاپ انواع فرش و تابلو فرش با طرح و عکس دلخواه مشتری می باشد .
هم چنین امکان تولید فرش ماشینی خام در انواع اشکال مستطیل ، دایره ، مربع و بیضی وجود دارد که طبق سفارش مشتری در ابعاد و تعداد دلخواه او در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد . در تولید فرش خام کاشان از بهترین مواد و متریال خام و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده به جهت تولید با کیفیت ترین فرش خام درجه یک استفاده می گردد
.

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه